Poradnia AMiE

Poradnia Akademii Motywacji i Edukacji to miejsce, które stworzyliśmy z myślą o każdym, kto potrzebuje wsparcia, uważnego wysłuchania i profesjonalnie udzielonej pomocy psychoterapeutycznej.

Naszą misją jest umocnienie u osoby jej własnej motywacji i chęci do wprowadzenia zmiany. Pracujemy metodami terapii poznawczo-behawioralnej, terapii schematów, terapii dialektyczno-behawioralnej, terapii ACT. Łączymy to z dialogiem motywującym. Wszystkie te podejścia mają naukowo potwierdzoną skuteczność, a my jesteśmy prekursorami wprowadzania dialogu motywującego na terenie całej Polski.

Chcemy, aby każdy Klient Poradni AMiE czuł się komfortowo i mógł w bezpiecznych warunkach podejmować ważne dla siebie zmiany, dlatego: Prowadząc terapię kierujemy się indywidualnym, szytym na miarę podejściem do klienta: empatią, życzliwością i wartościami zgodnymi z zasadami etyki zawodowej.

Oferujemy pomoc zarówno dla osób dorosłych, nastolatków, jak i dzieci w ramach psychoterapii indywidualnej krótko – i długoterminowej, grupowej, czy też poprzez uczestnictwo w warsztatach i treningach.