Trening Family Connections

Zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnym Treningu Family Connections (FC™ ).
FC™ to 12-tygodniowy bezpłatny program skierowany do bliskich (m.in: rodzic, partner, dorosłe dziecko, przyjaciel, nauczyciel) i rodzin osób z problemami regulacji emocji, a zwłaszcza zaburzeniem osobowości z pogranicza (borderline, BPD). FC™ zapewnia rzetelne informacje, uczy umiejętności radzenia sobie i umożliwia stworzenie sieci wsparcia.

CZY TO PROGRAM DLA MNIE?

 • Jestem osobą pełnoletnią.
 • Jestem członkiem rodziny, partnerem, opiekunem lub przyjacielem osoby zmagającej się z problemami w regulowaniu swoich emocji, zwłaszcza zaburzeniem osobowości z pogranicza (BPD, borderline)*.
 • Chcę poprawić swoje relacje.
 • Chcę zrozumieć jak moje zachowanie wpływa na moje relacje.
 • Zgadzam się wypróbować nowe umiejętności, nawet jeśli na początku może to wydawać się trudne/niewygodne.
 • Zobowiązuję się uczestniczyć we wszystkich zajęciach.
 • Zgadzam się w pełni uczestniczyć w zajęciach a także ćwiczyć to, czego się tam nauczę.
 • Chcę zdobyć wiedzę i umiejętności, które pomogą mi stworzyć lepsze życie.

Kryteria udziału

 • Bez skierowania.
 • Bez zaświadczenia o diagnozie.
 • Bez względu na relację do osoby zmagającej się z problemami.
 • Wiek 18+.

* W BPD lub u osób z dysregulacją emocji mogą występować intensywne i burzliwe relacje z rodziną, przyjaciółmi i bliskimi, może zdarzać się przechodzenie od ekstremalnej bliskości i miłości (idealizacja) do skrajnej niechęci lub złości (dewaluacji). Zmienne nastroje, zachowania wysokiego ryzyka, nadużywanie substancji psychoaktywnych, samookaleczenia, próby samobójcze i intensywny gniew są często częścią życia tych osób. A przez to stają się częścią życia ich bliskich.

KORZYŚCI:

Badania pokazują, że udział w programie FC™ pomaga członkom rodziny w: zmniejszeniu cierpienia, odczuwanego obciążenia, poczucia nieszczęścia i depresji oraz w zwiększeniu poczucia kompetencji i umiejętności radzenia sobie.

INFORMACJE:

Więcej informacji o programie Family Connections: ptdbt.pl/dlarodzin
Informacje o aktualnych treningach (poniżej) oraz na stronie: http://ptdbt.pl/treningifc/
Jeśli poniższy termin Państwu nie odpowiada, zapraszamy do zgłoszenia zainteresowania treningiem – otrzymacie Państwo informację o kolejnych uruchamianych grupach w Państwa województwie lub o grupie on-line: ptdbt.pl/zapisy
Wystąpienie Pani Rosanny Ruppert, mamy osoby cierpiącej na zaburzenie osobowości z pogranicza, która dzieli się swoimi doświadczeniami i opowiada o tym co zyskała, korzystając z treningu Family Connections ™ https://youtu.be/UsuqngGHJDk

Zgłaszam swój udział w bezpłatnym Treningu Family Connections (Toruń)

Imię i nazwisko *

DANE ADRESOWE

E-mail *

Numer telefonu *

O szkoleniu dowiedziałam/em się:


Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że administratorem danych osobowych jest Akademia Motywacji i Edukacji sp.j. Derwich, Jaraczewska z siedzibą w Warszawie (00-286) przy ul. Brzozowej 12/10. Dane w powyższym zakresie przetwarzane będą przez Akademię Myśli i Emocji w celu realizacji szkolenia. Informujemy, że ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania oraz ich usunięcia. Podanie tych danych jest dobrowolne.

ZGODA

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej karcie zgłoszenia dla potrzeb realizacji szkolenia.*

* - pola wymagane