Terapia krótkoterminowa

Poradnie Akademii Motywacji i Edukacji to miejsca, w których możecie Państwo uzyskać specjalistyczną pomoc psychoterapeutyczną.

Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu psychoterapeutycznemu naszych specjalistów gwarantujemy wysoką jakość usług. Zapewniamy dyskrecję oraz możliwość realizacji sesji online.

Oferujemy psychoterapię „szytą na miarę” Państwa potrzeb.

Zapraszamy na terapię terminową obejmująca 10 cotygodniowych spotkań on-line + poradę wstępną również w formie on-line. 

Krótkoterminowa terapia prowadzona przez stażystę – uczestnika szkolenia w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej, pracującego pod ścisłą opieką doświadczonego klinicysty/certyfikowanego psychoterapeuty PTTPB i superwizowanego przez certyfikowanych superwizorów PTTPB).

Wzorem światowych doświadczeń w realizacji terapii poznawczo-behawioralnej, sprawdzonych wynikami badań naukowych, wprowadzamy do Polski program terapii krótkoterminowej, który jest monitorowany i certyfikowany przez certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i  Behawioralnej.

W ramach krótkoterminowej terapii oferujemy pomoc w zakresie:

  • zaburzeń depresyjnych
  • zaburzeń lękowych  takich jak: lęk o zdrowie, lęk paniczny, lęk społeczny, lęk uogólniony i zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne
  • trudności w radzeniu sobie ze złością

Zasady uczestnictwa w terapii krótkoterminowej 

Pakiet usług krótkoterminowej terapii:

  • 10 cotygodniowych spotkań on-line + konsultacja wstępna (również on-line)
  • koszt wstępnej konsultacji: 50 zł
  • koszt 1 sesji: 50 zł

Opłatę za wizytę w wysokości należy wnieść przelewem na nr konta 60 1140 2004 0000 3502 7681 8802 Poradnia Akademii Motywacji i Edukacji, Warszawa i w tytule zaznaczyć termin wizyty. Środki na koncie muszą znaleźć się przed wizytą.

Rejestracja telefoniczna pon. – pt. w godz.  8.00 – 16.00
tel. 536 736 001

Umów się na wizytę – Terapia krótkoterminowa (konsultacja wstępna)