Emocje w obliczu niebezpieczeństwa

Szkolenie  dla profesjonalistów i wolontariuszy 

Dramatyczna sytuacja w Ukrainie nie pozwala pozostać obojętnym i bezczynnym. W ramach programu “AMiE w obliczu wojny w Ukrainie” organizujemy serię krótkich, intensywnych szkoleń dla profesjonalistów, obejmujących praktyczne wskazówki jak pracować z ludźmi w obliczu traumatycznych wydarzeń.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie “Emocje w obliczu niebezpieczeństwa”, które poprowadzi wybitny ekspert w dziedzinie psychologii klinicznej – profesor Robert Leahy. 

Wojna i konieczność emigracji, które dotknęły wielu mieszkańców Ukrainy mogą wywoływać szereg nieadaptacyjnych emocji, nad którymi trudno zapanować. Praktyczne wystąpienie prof. Leahego dostarczy:  

 • konkretnych technik i praktycznych informacji na temat regulacji emocji
 • użytecznych narzędzi pomocnych w radzeniu sobie z budzącymi lęk przeżyciami emocjonalnymi
 • skutecznych  metod interwencji, takich jak modyfikacja schematów

Szkolenie online 26 kwietnia 2022 w godzinach 18:00-20:00; tłumaczone na j. polski i ukraiński.

Szkolenie poprowadzi prof. Robert L. Leahy – dyrektor Amerykańskiego Instytutu Terapii Poznawczej w Nowym Jorku i profesor psychologii klinicznej  na Wydziale Psychiatrii w Weill Cornell Medical College. Laureat wielu wyróżnień, w tym prestiżowej nagrody im. Aarona T. Becka. Autor 29 książek-bestsellerów przetłumaczonych na 21 języków (wiele z jego książek ukazało się w j.polskim).

Szkolenie AMiE realizowane jest na zasadach Pro Bono – przy zapisach prosimy jedynie o dokonanie wpłaty min. 50 zł darowizny na wsparcie zbiórki organizacji pozarządowej KIK, która między innymi zorganizowała ewakuację kilkuset dzieci z niepełnosprawnościami z ukraińskich domów dziecka, udziela pomocy rzeczowej służbom medycznym oraz osobom potrzebującym w Ukrainie; KIK w Polsce prowadzi hostel dla uchodźców i świetlice dla dzieci uchodźczych.

Darowiznę w wysokości min. 50 zł należy wpłacić na konto:

Klub Inteligencji Katolickiej

Numer Konta: 69 1560 0013 2000 1706 4454 5706

Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe – Ukraina

Link do strony KIK, gdzie mogą Państwo dowiedzieć się więcej na temat działań humanitarnych prowadzonych przez organizację: https://donate.kik.waw.pl/pl 

  Chcę wziąć udział w szkoleniu "Emocje w obliczu niebezpieczeństwa", prowadzonym przez prof. Roberta Leahy'ego.

  Imię:*

  Nazwisko:*

  E-mail:*

  Telefon:*

  Miasto:

  Zgodnie z zasadami załączam dowód wpłaty darowizny na zbiórkę KIK dla Ukrainy:*

  O szkoleniu dowiedziałam/em się:

  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że administratorem danych osobowych jest Akademia Motywacji i Edukacji sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-286) przy ul. Brzozowej 12/10. Dane w powyższym zakresie przetwarzane będą przez Akademię Motywacji i Edukacji w celu realizacji seminarium. Informujemy, że ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania oraz ich usunięcia. Podanie tych danych jest dobrowolne.

  ZGODA

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej karcie zgłoszenia dla potrzeb realizacji kursu.*

  * - pola wymagane