Techniki terapii poznawczej w zaburzeniach związanych z traumą – budowanie umiejętności 29.10.2022

Termin: 29 października 2022 godz. 9:00-11:00
Czas trwania: 2 godziny
Forma: online na platformie Zoom
Szkolenie będzie tłumaczone na język polski


Osoba po doświadczeniu traumy może zastygnąć na wiele lat dopóki nie będzie miała okazji popracować nad poznawczym znaczeniami tego doświadczenia. W trakcie tego mini-warsztatu będziemy mieli możliwość przyglądania się zastosowaniu konkretnych technik terapeutycznych wykorzystywanych na poszczególnych etapach pracy z pacjentem po traumie. Dzięki odgrywaniu scenek i modelowaniu przez prowadzącego pracy terapeuty dowiesz się:
– jak pracować z myślami związanymi z wydarzeniem traumatycznym;
– jak pracować z myślami na temat specyficznych znaczeń związanych z traumą;
– jak pracować z trudnymi emocjami w traumie – złością, lękiem i smutkiem


W trakcie tego spotkania możesz również brać udział w scence z Prowadzącym. Jeśli masz opis przypadku pracy z pacjentem po traumie jakim chcesz się podzielić i nad nim popracować, dodatkowo prześlij mail na kontakt@amie.pl (skontaktujemy się z Tobą).

Prowadzący: dr n. med. Babak Najand – psychiatra, terapeuta poznawczo-behawioralny z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem pracy z pacjentami z doświadczeniem traumy, pochodzącymi z różnych środowisk w Australii i w Iranie.

Warunkiem udziału w seminarium jest przekazanie darowizny w wysokości 50 zł na rzecz Programu AMiE dla Ukrainy, którego celem jest wspieranie ukraińskich specjalistów i wolontariuszy.
Dane do przelewu: AMiE nr konta 88 1140 2004 0000 3102 8245 3903, tytuł: AMiE dla Ukrainy 

Formularz zgłoszenia

  Techniki terapii poznawczej w zaburzeniach związanych z traumą - budowanie umiejętności 29.10.2022.

  Imię:*

  Nazwisko:*

  E-mail:*

  Telefon:*

  Miasto:

  Zgodnie z zasadami załączam dowód wpłaty darowizny na zbiórkę AMiE dla Ukrainy:*

  O szkoleniu dowiedziałam/em się:

  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że administratorem danych osobowych jest Akademia Motywacji i Edukacji sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-286) przy ul. Brzozowej 12/10. Dane w powyższym zakresie przetwarzane będą przez Akademię Motywacji i Edukacji w celu realizacji seminarium. Informujemy, że ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania oraz ich usunięcia. Podanie tych danych jest dobrowolne.

  ZGODA

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej karcie zgłoszenia dla potrzeb realizacji kursu.*

  * - pola wymagane