Konceptualizacja oparta na holistycznym rozumieniu sytuacji klienta

Szkolenie dla profesjonalistów 
Wtorek, 14 czerwca 2022, godz. 18.00 – 20.00
Forma: online
Tłumaczenie na jęz. polski i jęz. ukraiński

Zapraszamy na szkolenie  “Konceptualizacja oparta na holistycznym rozumieniu sytuacji klienta”, które poprowadzi psycholożka kliniczna dr Evelyn Sandeen. 

Na szkoleniu uczestnicy poznają nowy rodzaj konceptualizacji, która obejmuje ocenę funkcjonowania pacjenta na kilku obszarach, które zostały wyłonione na podstawie badań, jako mające wpływ na zdrowie psychiczne. 

Obszary podlegające ocenie:

 • biologiczne
 • emocjonalne
 • poznawcze
 • nawyki, 
 • relacyjne, 
 • kulturowe
 • duchowe/egzystencjalne (tj. oparte na znaczeniu)

Podczas wykładu zostaną przedstawione i omówione podstawowe ramy dla oceny funkcjonowania i konceptualizacji przypadku w sposób, który ukierunkowuje leczenie osoby z wieloma objawami zaburzeń, w tym zaburzeń związanych z traumą. Uczestnicy dowiedzą się jak umieścić objawy i problemy pacjentów na “mapie wzajemnie powiązanych obszarów”, co pomoże ukierunkować leczenie. 

Prowadząca: dr Evelyn Sandeen – amerykańska psycholożka kliniczna i psychoterapetka. Doktorat z psychologii klinicznej uzyskała na Uniwersytecie Stony Brook w Nowym Jorku. Zajmuje się prowadzeniem psychoterapii dorosłych z doświadczeniem traumy, a także prowadzi szkolenia i konsultacje z pracownikami z sektora zdrowia. Prowadzi również szkolenia z zakresu kompetencji kulturowych, superwizji klinicznej oraz psychoterapii opartej na dowodach i konceptualizacji przypadku. 

Szkolenie AMiE realizowane jest na zasadach Pro Bono – przy zapisach prosimy jedynie o dokonanie wpłaty min. 50 zł darowizny na wsparcie zbiórki organizacji pozarządowej KIK, która między innymi zorganizowała ewakuację kilkuset dzieci z niepełnosprawnościami z ukraińskich domów dziecka, udziela pomocy rzeczowej służbom medycznym oraz osobom potrzebującym w Ukrainie; KIK w Polsce prowadzi hostel dla uchodźców i świetlice dla dzieci uchodźczych.

Darowiznę w wysokości min. 50 zł należy wpłacić na konto:

Klub Inteligencji Katolickiej

Numer Konta: 69 1560 0013 2000 1706 4454 5706

Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe – Ukraina

Podajemy link do strony KIK, gdzie mogą Państwo dowiedzieć się więcej na temat działań humanitarnych prowadzonych przez organizację.

Formularz rejestracji

  Chcę wziąć udział w szkoleniu "Konceptualizacja oparta na holistycznym rozumieniu sytuacji klienta", które poprowadzi dr Evelyn Sandeen.

  Imię:*

  =

  Nazwisko:*

  E-mail:*

  Telefon:*

  Miasto:

  Zgodnie z zasadami załączam dowód wpłaty darowizny na zbiórkę KIK dla Ukrainy:*

  O szkoleniu dowiedziałam/em się:


  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że administratorem danych osobowych jest Akademia Motywacji i Edukacji sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-286) przy ul. Brzozowej 12/10. Dane w powyższym zakresie przetwarzane będą przez Akademię Motywacji i Edukacji w celu realizacji seminarium. Informujemy, że ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania oraz ich usunięcia. Podanie tych danych jest dobrowolne.

  ZGODA

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej karcie zgłoszenia dla potrzeb realizacji kursu.*

  * - pola wymagane