Konferencja AMiE

Zapraszamy na konferencję „Skuteczni psychoterapeuci – umiejętności terapeutyczne wzmacniające efekty psychoterapii”. Konferencja odbędzie się w formie online na platformie zoom w dniu 17.06.2021 r. w godz. 18.00-21.00. 

Głównym prelegentem konferencji będzie prof. William R. Miller, który swoje wystąpienie poświęci m.in. swojej ostatniej książce “Effective Psychotherapists Clinical Skills That Improve Client Outcomes“.

Ponadto o efektywności pracy terapeuty wykład wygłoszą: dr. hab. Paweł Holas z Uniwersytetu Warszawskiego mówiąc na temat Uważności i prof. Michaela Swales niekwestionowany autorytet w terapii DBT.

Konferencja jest organizowana na zasadach pro bono. Dochód z niej będzie przekazany na terapię i zajęcia rehabilitacyjne podopiecznych Fundacji SYNAPSIS.

Fundacja SYNAPSIS pomaga dzieciom i dorosłym osobom ze spektrum autyzmu. Prowadzi diagnozy, specjalistyczną terapię, a także wspiera całe rodziny. Poprzez dziesiątki kampanii i akcji buduje świadomość społeczną na temat autyzmu oraz uwrażliwia innych na potrzeby osób ze spektrum autyzmu. – ich różnorodność i odmienny sposób odbierania świata. 
Nasze podstawowe hasło brzmi: Zmieniamy świat dla osób z autyzmem

Koszt udziału w konferencji – 150zł

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji zapraszamy do dokonania darowizny w wysokości 150zł na konto Fundacji SYNAPSIS:

Numer konta: BNP PARIBAS Bank Polska S.A. 46 1600 1169 0003 0132 3566 4001

Zgłaszam swój udział w konferencji on-line