Problemy ze snem u uchodźców

Szkolenie dla profesjonalistów 
Wtorek, 28.06.2022, godz. 18.30 – 20.30
Forma: online

W ramach programu AMiE dla Ukrainy, serdecznie zapraszamy na szkolenieProblemy ze snem u uchodźców”,  które poprowadzi badaczka snu i zdrowia psychicznego prof. Allison Harvey z kalifornijskiego Uniwersytetu Berkley.

Sen jest niezbędny dla naszego zdrowia psychicznego i fizycznego. Trudno jednak spać, kiedy nie czujemy się bezpiecznie i kiedy doświadczyliśmy lub doświadczamy traumy.

 • Podczas mini-warsztatu z prof. Harvey, uczestnicy poznają praktyczne umiejętności, które pomogą klientom w zdobyciu podstaw będących budulcem zdrowego snu.
 • Przedstawione zostaną techniki  pracy z lękiem i niepewnością, które mogą pomóc klientom poczuć się na tyle bezpiecznie, aby wyjść z ciągłego stanu czujności i uzyskać możliwość optymalnego snu.
 • Umiejętności, które zostaną przedstawione podczas warsztatu są zaczerpnięte z podstawowej nauki o śnie i rytmach okołodobowych oraz na podstawie metod opartych na dowodach naukowych, takich jak skuteczne leczenie bezsenności terapią poznawczo-behawioralną, chronoterapia oraz interpersonalna i społeczna terapia rytmu (IPSRT).

Prowadząca:

prof. Allison Harvey – wykładowczyni na wydziale psychologii na Berkley University of California, dyrektorka laboratorium badawczego  Golden Bear Sleep and Mood Research Clinic. Tytuł doktora psychologii uzyskała na  University of New South Wales w Australii. 

Obszar jej badań i działalności obejmuje zaburzenia snu oraz zaburzenia psychiczne dorosłych i młodzieży, a także sposób współwystępowanie różnych zaburzeń, podejścia transdiagnostyczne, dążenie do zmiany zachowania, terapię poznawczo-behawioralną, zdrowie publiczne oraz propagowanie wiedzy popartej badaniami naukowymi. 

Formularz rejestracji

  Chcę wziąć udział w szkoleniu "Problemy ze snem u uchodźców", które poprowadzi prof. Alice Harvey.

  Imię:*

  Nazwisko:*

  E-mail:*

  Telefon:*

  Miasto:

  Zgodnie z zasadami załączam dowód wpłaty darowizny na zbiórkę KIK dla Ukrainy:*

  O szkoleniu dowiedziałam/em się:


  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że administratorem danych osobowych jest Akademia Motywacji i Edukacji sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-286) przy ul. Brzozowej 12/10. Dane w powyższym zakresie przetwarzane będą przez Akademię Motywacji i Edukacji w celu realizacji seminarium. Informujemy, że ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania oraz ich usunięcia. Podanie tych danych jest dobrowolne.

  ZGODA

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej karcie zgłoszenia dla potrzeb realizacji kursu.*

  * - pola wymagane