Szkolenie on-line „Dialog motywujący – wprowadzenie”

Jeżeli chcielibyście Państwo zwiększyć kompetencje w zakresie kontaktu z osobami niezmotywowanymi do zmiany, to serdecznie zapraszamy na szkolenie Szkolenie on-line „Dialog motywujący – wprowadzenie”

Szkolenie „Dialog motywujący (DM) – wprowadzenie” jest ukierunkowane na rozwinięcie praktycznych umiejętności, zwiększenie kompetencji oraz zdobycie pasjonującej wiedzy na temat prawidłowości procesu zmiany. Celem kursu jest przygotowanie uczestników do motywującej pracy z osobami niezmotywowanymi do zmiany.


Do kogo skierowane jest szkolenie? 

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich osób pracujących w sektorze pomocowym, takich jak psycholodzy, pedagodzy, psychoterapeuci, terapeuci uzależnień itp.


Prowadzący szkolenie:

Warsztaty poprowadzą specjaliści w dziedzinie Dialogu Motywującego:

  • Tomasz Golian – psycholog, terapeuta motywujący – certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej, trener dialogu motywującego, zrzeszony w międzynarodowej sieci trenerskiej MINT (Motivational Interviewing Network of Trainers), wiceprzewodniczący polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej. Autor publikacji z obszaru profilaktyki w pracy z młodzieżą. 
  • Dominik Jaraczewski – absolwent MBA, członek MINT (Motivational Interviewing Network of Trainers), trener dialogu motywującego. Autor publikacji z obszaru profilaktyki w pracy z młodzieżą. Posiada wieloletnie doświadczenie w opiekuńczo-wychowawczej pracy z dziećmi i młodzieżą; członek zarządów kilku organizacji pozarządowych. 

Termin szkolenia: 

Szkolenie obejmuje dwa weekendy:

  • 20-21.11.2021
  • 04-05.12.2021

Każdego dnia zajęcia będą odbywać się w godzinach 9:00-15:00


Formuła zajęć:

Zajęcia zostaną przeprowadzone w formule on-line.

Szczegóły i oraz cena szkolenia zostaną podane wkrótce

Ale już teraz zapisz się na listę chętnych, aby dostać szczegółową ofertę na e-mail.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.