Techniki terapii poznawczej w zaburzeniach związanych z traumą. Budowanie umiejętności

Seminarium dla profesjonalistów 

Dramatyczna sytuacja w Ukrainie nie pozwala pozostać obojętnym i bezczynnym. W ramach programu “AMiE w obliczu wojny w Ukrainie” organizujemy serię krótkich, intensywnych szkoleń dla profesjonalistów, obejmujących praktyczne wskazówki jak pracować z ludźmi w obliczu traumatycznych wydarzeń.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie “Techniki terapii poznawczej w zaburzeniach związanych z traumą. Budowanie umiejętności”, które już po raz drugi poprowadzi dla AMiE doktor Babak Najand.

Będą to praktyczne i dynamiczne zajęcia oparte głównie na ćwiczeniu konkretnych technik poznawczych w pracy z pacjentem. Po krótkim zapoznaniu się z poszczególnymi technikami, uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość omówić pracę ze swoimi pacjentami w odniesieniu do przedstawianych technik i przećwiczyć je podczas zadań grupowych.

Szkolenie odbędzie się w formie online 21 maja 2022 w godzinach 9:00-11:00 będzie w całości tłumaczone na język polski i ukraiński.

Szkolenie poprowadzi dr n. med. Babak Najand – psychiatra, terapeuta poznawczo-behawioralny pochodzenia irańskiego. Praktykę prowadzi w Brisbane w Australii. Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie pracy terapeutycznej z pacjentami z doświadczeniem traumy, pochodzącymi z różnych środowisk w Australii i w Iranie. Zajmuje się również szkoleniem specjalistów w tym obszarze. 

Szkolenie AMiE realizowane jest na zasadach Pro Bono – przy zapisach prosimy jedynie o dokonanie wpłaty min. 50 zł darowizny na wsparcie zbiórki organizacji pozarządowej KIK, która między innymi zorganizowała ewakuację kilkuset dzieci z niepełnosprawnościami z ukraińskich domów dziecka, udziela pomocy rzeczowej służbom medycznym oraz osobom potrzebującym w Ukrainie; KIK w Polsce prowadzi hostel dla uchodźców i świetlice dla dzieci uchodźczych.

Darowiznę w wysokości min. 50 zł należy wpłacić na konto:

Klub Inteligencji Katolickiej

Numer Konta: 69 1560 0013 2000 1706 4454 5706

Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe – Ukraina

Link do strony KIK, gdzie mogą Państwo dowiedzieć się więcej na temat działań humanitarnych prowadzonych przez organizację: https://donate.kik.waw.pl/pl 

Formularz rejestracji

  Chcę wziąć udział w szkoleniu: "Techniki terapii poznawczej w zaburzeniach związanych z traumą. Budowanie umiejętności" prowadzonym przez dr. n. med. Babaka Najand

  Imię:*

  Nazwisko:*

  E-mail:*

  Telefon:*

  Miasto:

  Zgodnie z zasadami załączam dowód wpłaty darowizny na zbiórkę KIK ":*

  O szkoleniu dowiedziałam/em się:


  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że administratorem danych osobowych jest Akademia Motywacji i Edukacji sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-286) przy ul. Brzozowej 12/10. Dane w powyższym zakresie przetwarzane będą przez Akademię Motywacji i Edukacji w celu realizacji seminarium. Informujemy, że ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania oraz ich usunięcia. Podanie tych danych jest dobrowolne.

  ZGODA

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej karcie zgłoszenia dla potrzeb realizacji kursu.*

  * - pola wymagane