Rola czynników społeczno-interpersonalnych w powrocie do zdrowia po traumie

Szkolenie dla profesjonalistów 
Czwartek, 21 lipca 2022, godz. 18.00 – 20.00
Forma: online

Dramatyczna sytuacja w Ukrainie nie pozwala pozostać obojętnym i bezczynnym. W ramach programu “AMiE w obliczu wojny w Ukrainie” organizujemy serię krótkich, intensywnych szkoleń dla profesjonalistów, obejmujących praktyczne wskazówki jak pracować z ludźmi w obliczu traumatycznych wydarzeń.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie “Rola czynników społeczno-interpersonalnych w powrocie do zdrowia po traumie”. 

Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia konkretnej, rzetelnej wiedzy na temat leczenia osób dotkniętych traumą oraz roli czynników społeczno-interpersonalnych w powrocie do zdrowia u osób po doświadczeniu traumy.  Szkolenie poprowadzi prof. Candice Monson – współtwórczyni  terapii przetwarzania poznawczego traumy. 

Terapia przetwarzania poznawczego jest metodą leczenia stresu pourazowego o skuteczności od lat potwierdzanej empirycznie. CPT jest zwykle przeprowadzana w ciągu 12 sesji i pomaga pacjentom nauczyć się, jak kwestionować i modyfikować nieprzydatne przekonania związane z traumą. W ten sposób pacjent tworzy nowe rozumienie i konceptualizację traumatycznego wydarzenia, aby zmniejszyć jego trwający negatywny wpływ na obecne życie.

Prowadząca: prof. Candice M. Monson –  wykładowczyni na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Ryerson w Toronto. Członkini Amerykańskiego i Kanadyjskiego Towarzystwa Psychologicznego, Stowarzyszenia Terapii Behawioralnych i Poznawczych oraz Królewskiego Towarzystwa Kanadyjskiego. Czołowa ekspertka w dziedzinie stresu traumatycznego oraz stosowania terapii indywidualnych i łączonych w leczeniu zespołu stresu pourazowego. Współtwórczyni terapii przetwarzania poznawczego, współautorka książki “Terapia przetwarzania poznawczego w zespole stresu pourazowego (PTSD)” wydanej w języku polskim w 2019 przez Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Szkolenie AMiE realizowane jest na zasadach Pro Bono – przy zapisach prosimy jedynie o dokonanie wpłaty min. 50 zł darowizny na wsparcie zbiórki organizacji pozarządowej KIK, która między innymi zorganizowała ewakuację kilkuset dzieci z niepełnosprawnościami z ukraińskich domów dziecka, udziela pomocy rzeczowej służbom medycznym oraz osobom potrzebującym w Ukrainie; KIK w Polsce prowadzi hostel dla uchodźców i świetlice dla dzieci uchodźczych.

Darowiznę w wysokości min. 50 zł należy wpłacić na konto:

Klub Inteligencji Katolickiej

Numer Konta: 69 1560 0013 2000 1706 4454 5706

Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe – Ukraina

Link do strony KIK, gdzie mogą Państwo dowiedzieć się więcej na temat działań humanitarnych prowadzonych przez organizację: https://donate.kik.waw.pl/pl 

Formularz rejestracji

  Chcę wziąć udział w szkoleniu "Rola czynników społeczno-interpersonalnych w powrocie do zdrowia po traumie", które poprowadzi prof. Candice Monson .

  Imię:*

  Nazwisko:*

  E-mail:*

  Telefon:*

  Miasto:

  Zgodnie z zasadami załączam dowód wpłaty darowizny na zbiórkę KIK dla Ukrainy:*

  O szkoleniu dowiedziałam/em się:


  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że administratorem danych osobowych jest Akademia Motywacji i Edukacji sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-286) przy ul. Brzozowej 12/10. Dane w powyższym zakresie przetwarzane będą przez Akademię Motywacji i Edukacji w celu realizacji seminarium. Informujemy, że ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania oraz ich usunięcia. Podanie tych danych jest dobrowolne.

  ZGODA

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej karcie zgłoszenia dla potrzeb realizacji kursu.*

  * - pola wymagane