Pomagając pomagającym: TPB osób pracujących w obszarze ochrony zdrowia psychicznego

Szkolenie dla profesjonalistów

Dramatyczna sytuacja w Ukrainie nie pozwala pozostać obojętnym i bezczynnym. W ramach programu “AMiE w obliczu wojny w Ukrainie” organizujemy serię krótkich, intensywnych szkoleń dla profesjonalistów, obejmujących praktyczne wskazówki jak pracować z ludźmi w obliczu traumatycznych wydarzeń.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie “Pomagając pomagającym: TPB osób pracujących w obszarze ochrony zdrowia psychicznego”, które poprowadzi prof. Frank M. Dattilio.

Szkolenie profesora Dattilio będzie dotyczyć praktycznej i konkretnej pomocy pomocnikom, czyli wszystkim osobom pracującym w obszarze ochrony zdrowia psychicznego, w  radzeniu sobie z własnym poczuciem przytłoczenia, gdy mają do czynienia z trudnymi, bolesnymi i stresującymi sytuacjami. Omawiane metody wsparcia będą opierać się na technikach terapii poznawczo-behawioralnej. Nacisk zostanie położony na dbanie o siebie specjalistów. Wykład został wcześniej zaprezentowany profesjonalistom zajmującym się ochroną zdrowia psychicznego na całym świecie.

Szkolenie odbędzie się w formie online 17 maja 2022 w godzinach 18:00-20:00 i będzie w całości tłumaczone na język polski i ukraiński.

Szkolenie poprowadzi  Prof. Frank M. Dattilio – wykładowca w Harvard Medical School oraz Clinical Associate na University of Pennsylvania School of Medicine. Jest również praktykującym psychologiem klinicznym w Allentown w Pensylwanii, gdzie prowadzi terapię indywidualną, par i rodzin. Prof. Dattilio zajmuje się prowadzeniem badań naukowych w zakresie leczenia zaburzeń psychicznych metodami terapii poznawczo-behawioralnej oraz prowadzi szkolenia i superwizje psychiatrów i psychoterapeutów. Jest autorem ponad 300 publikacji, w tym 23 książek z zakresu terapii par i rodzin, zaburzeń lękowych i behawioralnych oraz psychologii klinicznej i sądowej.

W 2013 roku, nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego, w języku polskim, ukazała się jedna z jego książek “Terapia poznawczo-behawioralna par i rodzin”.

Szkolenie AMiE realizowane jest na zasadach Pro Bono – przy zapisach prosimy jedynie o dokonanie wpłaty min. 50 zł darowizny na wsparcie zbiórki organizacji pozarządowej KIK, która między innymi zorganizowała ewakuację kilkuset dzieci z niepełnosprawnościami z ukraińskich domów dziecka, udziela pomocy rzeczowej służbom medycznym oraz osobom potrzebującym w Ukrainie; KIK w Polsce prowadzi hostel dla uchodźców i świetlice dla dzieci uchodźczych.

Darowiznę w wysokości min. 50 zł należy wpłacić na konto:

Klub Inteligencji Katolickiej

Numer Konta: 69 1560 0013 2000 1706 4454 5706

Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe – Ukraina

Link do strony KIK, gdzie mogą Państwo dowiedzieć się więcej na temat działań humanitarnych prowadzonych przez organizację: https://donate.kik.waw.pl/pl 

Formularz zgłoszenia

  Chcę wziąć udział w szkoleniu "Pomagając pomagającym: TPB osób pracujących w obszarze ochrony zdrowia psychicznego", prowadzonym przez prof. Franka M. Dattilio

  Imię:*

  Nazwisko:*

  E-mail:*

  Telefon:*

  Miasto:

  Zgodnie z zasadami załączam dowód wpłaty darowizny na zbiórkę KIK dla Ukrainy:*

  O szkoleniu dowiedziałam/em się:


  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że administratorem danych osobowych jest Akademia Motywacji i Edukacji sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-286) przy ul. Brzozowej 12/10. Dane w powyższym zakresie przetwarzane będą przez Akademię Motywacji i Edukacji w celu realizacji seminarium. Informujemy, że ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania oraz ich usunięcia. Podanie tych danych jest dobrowolne.

  ZGODA

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej karcie zgłoszenia dla potrzeb realizacji kursu.*

  * - pola wymagane