Zagrożenie samobójstwem – jak wybrać życie z pomocą terapii poznawczo-behawioralnej 

Szkolenie dla profesjonalistów 

Czwartek, 9.06.2022, godz. 18.00 – 20.00

Forma: online

Tłumaczenie na jęz. polski i jęz. ukraiński

W ramach programu AMiE dla Ukrainy, serdecznie zapraszamy na szkolenie “Zagrożenie samobójstwem – jak wybrać życie z pomocą terapii poznawczo-behawioralnej”, które poprowadzi wybitny praktyk i badacz obszaru pracy z zagrożeniami samobójstwem – prof. Cory Newman.

Dzięki szkoleniu uczestnicy nauczą się:

 • Oceniać czynniki podatności, które mogą ostrzegać o ryzyku samobójstwa klienta.
 • Stosować metody zarządzania ryzykiem, zgodne ze  standardami opieki w leczeniu klientów o skłonnościach samobójczych.
 • Stosować konkretne techniki poznawczo-behawioralnej w leczeniu klientów o skłonnościach samobójczych, w kontekście współpracy terapeutycznej i dokładnej konceptualizacji przypadku.

Szkolenie poprowadzi prof. Cory F. Newman – dyrektor Centrum Terapii Poznawczej i profesor psychologii w Perelman School of Medicine na Uniwersytecie Pensylwanii. Jest aktywnym terapeutą, superwizorem i wykładowcą. Autor kilkudziesięciu artykułów i rozdziałów dotyczących terapii poznawczej na wielu obszarach, w tym w zaburzeniach nastroju, zaburzeniach osobowości, uzależnieniach, profilaktyce samobójstw i relacji terapeutycznej. Jest autorem pięciu książek na temat terapii poznawczej, w tym głównym autorem tomu “Bipolar Disorder: A Cognitive Therapy Approach”. Laureat nagrody Earl Bond za wybitny mentoring i szkolenie stypendystów psychiatrii.

Szkolenie AMiE realizowane jest na zasadach Pro Bono – przy zapisach prosimy jedynie o dokonanie wpłaty min. 50 zł darowizny na wsparcie zbiórki organizacji pozarządowej KIK, która między innymi zorganizowała ewakuację kilkuset dzieci z niepełnosprawnościami z ukraińskich domów dziecka, udziela pomocy rzeczowej służbom medycznym oraz osobom potrzebującym w Ukrainie; KIK w Polsce prowadzi hostel dla uchodźców i świetlice dla dzieci uchodźczych.

Darowiznę w wysokości min. 50 zł należy wpłacić na konto:

Klub Inteligencji Katolickiej

Numer Konta: 69 1560 0013 2000 1706 4454 5706

Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe – Ukraina

Podajemy link do strony KIK, gdzie mogą Państwo dowiedzieć się więcej na temat działań humanitarnych prowadzonych przez organizację.

Formularz rejestracji

  Chcę wziąć udział w szkoleniu "Zagrożenie samobójstwem - jak wybrać życie z pomocą terapii poznawczo-behawioralnej", które poprowadzi prof. Cory Newman.

  Imię:*

  Nazwisko:*

  E-mail:*

  Telefon:*

  Miasto:

  Zgodnie z zasadami załączam dowód wpłaty darowizny na zbiórkę KIK dla Ukrainy:*

  O szkoleniu dowiedziałam/em się:


  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, że administratorem danych osobowych jest Akademia Motywacji i Edukacji sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-286) przy ul. Brzozowej 12/10. Dane w powyższym zakresie przetwarzane będą przez Akademię Motywacji i Edukacji w celu realizacji seminarium. Informujemy, że ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania oraz ich usunięcia. Podanie tych danych jest dobrowolne.

  ZGODA

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej karcie zgłoszenia dla potrzeb realizacji kursu.*

  * - pola wymagane