Jak uczyć młodzież elementów Dialogu Motywującego, aby lepiej radzili sobie w kontaktach społecznych w grupie rówieśniczej

Serdecznie zapraszamy na kolejne czwartkowe seminarium w AMiE: „Jak uczyć młodzież elementów Dialogu Motywującego, aby lepiej radzili sobie w kontaktach społecznych w grupie rówieśniczej”.

Otrzymają Państwo praktyczne podpowiedzi jak można, w oparciu o TPB i DM, rozwinąć swój warsztat pracy z młodymi ludźmi zmagającymi się z problemem lęku społecznego. Margo Bristow zaproponuje metody uczenia nowych sposobów komunikacji do wykorzystania w grupie rówieśniczej w sytuacjach lękowych. Zaprezentuje konkretne przykłady wykorzystania odzwierciedleń, humoru i strategii radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Prowadząca seminarium Margo Bristow jest psycholożką, terapeutką uzależnień, specjalizującą się w dziedzinie współwystępowania chorób psychicznych z uzależnieniami behawioralnymi.  Jest byłą prezeską i członkinią Zarządu Illinois Council on Problem Gambling. Prowadzi prywatną praktykę w Downers Grove, Illinois, gdzie zajmuje się psychoterapią, coachingiem i mentoringiem.

Seminarium odbędzie się 28.10.2021. na platformie Zoom i potrwa od 18:00 do 19:30 (dwie godziny dydaktyczne). W całości będzie tłumaczone na język polski.

Jak zwykle spotkanie będzie prowadzone na zasadach pro bono. Tym razem poprosimy o wsparcie Projektu Teatr Bezdomnych, który działa w ramach Teatru Baza.

Wpłaty w wysokości 50 zł zostaną przeznaczone na cele statutowe. Prosimy o zaznaczenie w tytule wpłaty – darowizna na cele statutowe Teatr Bezdomnych

Darowiznę należy wpłacić na konto:

Stowarzyszenie Teatr Baza:

Bank Millennium S.A. O/Warszawa 75 1160 2202 0000 0000 8640 3271

Zapraszamy serdecznie!
Zespół AMIE